Wrzesień '18

Koncert muzyki dawnej „Per il basso”

6 marca 2012, 19.00

Nicholas Parle – klawesyn, Jakub Kościukiewicz – wiolonczela barokowa, Sam Chapman – teorba

Antonio Vivaldi - Sonata na wiolonczelę solo i basso continuo a-moll nr 3 RV 43 (rękopis – Bibliotheque Nationale de Paris)

Bellerofonte Castaldi - Capricci na teorbę solo

Antonio Vivaldi - Sonata na wiolonczelę solo i basso continuo B-dur nr 6 RV 46 (Bibliotheque du Comte de Schönborn)

Antonio Vivaldi - Sonata na wiolonczelę solo i basso continuo g-moll nr 9 RV 42 (Bibliotheque du Comte de Schönborn)

Domenico Scarlatti - Sonata na klawesyn solo h-moll K 87

Domenico Scarlatti - Sonata na klawesyn solo d-moll K 141

Antonio Vivaldi - Sonata na wiolonczelę solo i basso continuo a-moll nr 7 RV 44 (Bibliotheque du Conservatoire de Naples)