Wrzesień '18

Koncert laureatów 5. Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. Grażyny Bacewicz

27 listopada 2015, 19.00 Kup bilet >konkurs kompozytorski logo

Przed koncertem, o godzinie 18.00, zapraszamy na wernisaż wystawy „Nowa przestrzeń. Pierwsza wystawa prac studentów ASP w Łodzi w FŁ”, która zainauguruje współpracę pomiędzy Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi a Filharmonią Łódzką im. Artura Rubinsteina.

Agata Piotrowska-Bartoszek – obój, Dagna Sadkowska – skrzypce, Manuel Blanco – trąbka

Szymon Bywalec – dyrygent

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina

W programie nagrodzone kompozycje Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. Grażyny Bacewicz