Październik '17

KONCERT KARNAWAŁOWY – KARNAWAŁ w FILHARMONII

9 lutego 2018, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 60-40 PLN, ulgowy 50-30 PLN

Koncert muzyki do filmów Romana Polańskiego, Francisa Forda Coppoli oraz Darrena Aronofskiego.

W programie m.in. utwory do filmów: NÓŻ W WODZIE, FRANTIC, DZIEWIĄTE WROTA, CHINATOWN, DZIECKO ROSEMARY, PIANISTA, CZAS APOKALIPSY, DRACULA, OJCIEC CHRZESTNY, PI, REQUIEM DLA SNU, ŹRÓDŁO, CZARNY ŁABĘDŹ.

Marta Gardolińska – dyrygent

Gaba Kulka – śpiew

Artur Jurek – fortepian

Olo Walicki – kontrabas