Grudzień '17

KONCERT KARNAWAŁOWY

5 stycznia 2018, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 60-40 PLN, ulgowy 50-30 PLN

Po świętach Bożego Narodzenia czas rozpocząć karnawał. Podczas pierwszego noworocznego koncertu w ten klimat wprowadzą nas Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej pod batutą Dawida Runtza i Karen Edwards, wokalistka jazzowa, która może pochwalić się nominacjami do nagrody Grammy, a na scenie stawała obok takich gwiazd jak Stevie Wonder czy Prince. W ich wykonaniu zabrzmią utwory Georga Gershwina i Leonarda Bernsteina oraz standardy muzyki amerykańskiej, które pozwolą nam zobaczyć jazzową odsłonę karnawału.

Karen Edwards – śpiew

Dawid Runtz – dyrygent

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina

G. Gershwin - Uwertura Kubańska