Październik '18

KONCERT KAMERALNY w ramach wiosennej sesji MUSICA MODERNA

10 kwietnia 2018, 19.00 Kup bilet >Cena biletów: 15 PLN

Koncert „Flet i elektronika” odbędzie się w ramach 72. sesji Musica Moderna, organizowanej przez Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów. Musica Moderna to stały cykl łódzkiej Akademii, na który składają się sesje naukowe, kursy mistrzowskie i koncerty dedykowane muzyce współczesnej.
Wystąpi flecistka Ewa Liebchen, absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy (klasa fletu prof. Jadwigi Kotnowskiej), specjalizująca się w wykonawstwie muzyki współczesnej. Razem z Rafałem Jędrzejewskim współtworzy duet Flute o'clock, który pierwotnie założyła z Karoliną Balińską. W ramach zespołu zdobyła liczne nagrody i stypendia.

Ewa Liebchen – flet

Vadim Radishevskiy, Krzysztof Sztekmiler – realizatorzy dźwięku

A. Zagajewski - „Composition arithmétique”

M. Śniady - „I will always be there for you – Sorry – Believe”