Listopad '18

po wt śr cz pt so nd
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
5
6
7
8
9
 
 
 
12
13
15
 
 
 
19
20
21
22
 
 
 
 
26
28
1
2
 
 
 
 
Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

KONCERT KAMERALNY - MITCH AND MITCH

23 stycznia 2018, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: normalny 40 PLN, ulgowy 30 PLN

W końcu stycznia w FŁ wystąpi zespół Mitch&Mitch, którego członkowie kryją się pod pseudonimami wyprowadzonymi z imienia Mitch. Ich muzyka jest określana jako połączenie rocka alternatywnego z elementami jazzu, bluesa i popu. Od 15 lat muzycy koncertują i nagrywają w różnych konfiguracjach (duecie, kwintecie, oktecie, wersji chóralnej i orkiestrowej). Współpracują z wieloma artystami, w ostatnim czasie występowali ze Zbigniewem Wodeckim. Koncerty Mitch & Mitch są przyjmowane entuzjastycznie zarówno w salach koncertowych, jak i na dużych festiwalach, takich jak katowicki Off Festival, czy Opener w Gdyni. Płyta „Visitantes Nordestinos” jest efektem „brazylijskiej epopei” dwóch członków zespołu. W klubie Audio Rebel w Rio de Janeiro poznali oni producenta i multiinstrumentalistę Alexandre Kassina. Spotkanie zaowocowało nagraniem wspólnej płyty pod szyldem Kassin & Mitch & Mitch (wyd. 2017, Lado ABC/Agora). Podczas koncertu zabrzmią utwory z tego właśnie krążka. Jak pisał recenzent Bartek Chaciński, usłyszymy „apetycznie i lekko podaną mieszankę easy listening, surf rocka, ale też bossa novy i brazylijskiej psychodelii”.

Wykonawcy:

Mitch – gitary, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne, wokal
Mitch – gitara basowa, perkusja, wokal
Mr. Bitch (poprzednio znany jako Mrs. Mitch) – gitary, sampler, instrumenty perkusyjne
Reverend James Boned Mitch – perkusja
Mad Mitch – saksofon, flet, instrumenty perkusyjne
Mitch The Kid – trąbka, instrumenty perkusyjne
Spiral Mitch – puzon, instrumenty perkusyjne
Crackin’ Mitch – wibrafon, instrumenty perkusyjne

 

"FILHARMONIA uczestniczy w programie "filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!" organizowanym przez Instytut Muzyki i Tańca ze środków MKiDN"

Q
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.