Sierpień '18

Koncert Artash Asatryan

17 listopada 2016, 19.00

Artash Asatryan - piosenkarz muzyki pop oraz ormiańskiej muzyki ludowej. Urodził się 13 grudnia 1976 roku w miejscowości Echmiadzin (Armenia). Będąc synem znanego i lubianego piosenkarza Arama Asatryan, Artash godnie kontynuuje twórczą linię ojca. W ostatnich latach stał się jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Armenii. Żył i tworzył również w Ameryce.

Od 12 roku życia Artash Asatryan zaczął śpiewać ze swoim ojcem, jeździł z nim w trasy koncertowe, brał udział w wielu koncertach.

Wydana w 1998 roku jego pierwsza płyta, pt. "Taxi-taxi" była początkiem kariery piosenkarza.

Bilety są do nabycia pod numerem telefonu: 507 717 177.