Listopad '18

Komedia "Złodziej"

4 listopada 2018, 16.30 Bilety od 80 – 90 złSpektakl Złodziej - Filharmonia Łódzka

Spektakl "Złodziej" w gwiazdorskiej obsadzie.

"ZŁODZIEJ" to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.
"ZŁODZIEJ" to gwiazdorska obsada: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota, inteligentna fabuła i przede wszystkim mnóstwo humoru.

"Złodziej": Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją, psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. Ale czy jest to jedyny złodziej, który pojawi się na scenie?

"ZŁODZIEJ" to komedia kryminalna, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.

Sala Koncertowa Filharmonii Łódzkiej ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 20/22 Łódź

4 Listopada 2018r o godzinie 16.30

Bilety od 80 – 90 zł