Czerwiec '17

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny,
pl. Kościuszki 4/5

BEREK

Mateusz Smoczyński Quintet w składzie: Mateusz Smoczyński – skrzypce, skrzypce barytonowe; Konrad Zemler – gitara; Jan Smoczyński – fortepian; Wojciech Pulcyn – kontrabas; Michał Miśkiewicz – perkusja

W programie koncertu utwory: „Przebiórka”, „Berek”, „Mleko i miód”, „Otwarte E”,  „Pożegnanie z Teksasem”, „Odcinki” (fortepian solo); „Gdybyś tylko chciał”, „Gruby kot”, „Jakoś leci”, „Jazda”, „Ballada dla M.”, „Empiria”, „Odcinki”

Wycieczka rusza spod Filharmonii Łódzkiej o godzinie 13.00.

Rezerwacja wycieczek w kasie biletowej FŁ:

– w czerwcu w dniach 19.06-30.06 w godzinach 10.00-18.00,

– w lipcu od 03.07 – do wyczerpania puli miejsc w godzinach 10.00-15.00.

Uczestnik wycieczki zobowiązany jest do opłaty obowiązkowego ubezpieczenia NNW, w kwocie 2 PLN za każdą wycieczkę – osobiście, w kasie biletowej FŁ. Jedna osoba może dokonać zapisu na maksymalnie 7 wycieczek oraz w ramach jednej wycieczki może zarezerwować nie więcej niż 6 miejsc.