Lipiec '18

Finał 15. edycji wędrownego festiwalu Filharmonii Łódzkiej Kolory Polski - Cyberfonia

30 sierpnia 2014, 19.00 Kup bilet >Ceny biletów: 40 PLN normalne, 30 PLN ulgowe

Przed koncertem (18.00–18.45) zapraszamy do sali kameralnej na prelekcję na temat „Jak brzmi muzyka kosmosu?”

Klaudiusz Baran – bandoneon, Marcin Świderski – syntezator ewi, Urszula Borkowska – syntezatory, instrumenty programowane, Sebastian Wypych – kontrabas

Daniel Raiskin – dyrygent

Dawid Ber – przygotowanie chóru

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej, Chór Mieszany Filharmonii Łódzkiej