Sierpień '18

DUA - Wykład ilustrowany dźwiękiem: Słuchaj uchem, kolanem, brzuchem – słuchanie w świecie ludzi, zwierząt i roślin

7 maja 2016, 10.00 Cena biletu: 10 PLN (w kasie FŁ)

SALA KONCERTOWA FŁ, godz. 10.00-11.15

Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniu słuchania w świecie ludzi, zwierząt i roślin. Jak to się dzieje że słyszymy? Czy każde ucho słyszy i co robić kiedy słuch się psuje? Dodatkowo parę ćwiczeń słuchowych gimnastykujących nasze uszy i głowy.

Wykład przeznaczony dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz ich opiekunów.

Prowadzenie: Dominika Jakubowska - animatorka życia muzycznego, koordynatorka wielu projektów edukacyjnych i warsztatów muzycznych.