Październik '18

DUA - Warsztat: Zaprojektuj dom Kasi i Władka!

13 kwietnia 2019, 10.00 Kup bilet >Bilety: 35 zł

BUDYNEK GŁÓWNY ASP, ul. WOJSKA POLSKIEGO 121

Prowadzenie: Beata Stusińska

Od czego zacząć projektując wnętrze? Jak dobrze zaprojektować pomieszczenia, żeby nie dzieliły, a łączyły przestrzeń i mieszkańców? W jaki sposób ustawiać meble - czy ważniejszy jest kolor czy kształt? Dzięki prostej zabawie modułowymi elementami odkryjemy niezwykły świat projektowania wnętrz opartego na kompozycji przestrzennej i stworzymy idealny dom dla naszych bohaterów - Kasi i Władka. Dowiemy się także kim są legendarne postacie:  Katarzyna i Władysław.

Na zajęcia zapraszamy studentów w wieku 6-12 lat.