luty '18

DUA - Warsztat: „Zagraj swoje emocje”

17 lutego 2018, 11.30 Kup bilet >Cena biletu: 30 PLN

Warsztat „Zagraj swoje emocje”, z przyczyn od nas niezależnych, nie odbędzie się.

SALA FŁ,  godz. 11.30-12.45

Prowadzenie: Stella Kaczmarek

Z emocjami radzimy sobie na różne sposoby. Można je wyszeptać, wykrzyczeć lub zawrzeć w gestach. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę, że emocje wyrażamy również poprzez muzykę. Ona bowiem od setek lat jest częścią ludzkiej komunikacji, wypoczynku czy rozrywki. Nie bez powodu przecież się mówi, że „łagodzi obyczaje”. Warsztaty wypełnione są pracą z instrumentami muzycznymi, skłaniając uczestnika do aktywnej, samodzielnej lub grupowej ekspresji. To kreatywne podejście do emocji, pomaga wyrażać siebie oraz nawiązywać kontakt z innymi. Zapraszamy do wspólnej zabawy i wspaniałej lekcji integracji poprzez muzykę. Przyjdź, zagraj nam co Ci w sercu bije.

Na warsztat zapraszamy studentów w wieku od 6 do 12 lat.

UWAGA!!! Każdy uczestnik i uczestniczka zajęć otrzyma specjalne wydawnictwo Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego, pt.: "Przewodnik po muzyce i filharmonii".