Listopad '18

24 listopada 2018, 10.00 Kup bilet >Bilety: 35 zł

BUDYNEK GŁÓWNY ASP, ul. WOJSKA POLSKIEGO 121

Prowadzenie: Aleksandra Sarna

Młodzi artyści zetkną się z tematyką ruchu w rzeźbie. Przestudiujemy wybrane dzieła Alexandra Caldera pod kontem kompozycji (dynamiki wizualnej), ruchu (praw fizycznych) i wyobraźni (inspiracji artysty). Następnie powstaną kolorowe, rysunkowe projekty w wersji 2D, które postaramy się wcielić w życie budując przestrzenne konstrukcje z muliny, żyłek, patyków, drutów i własnoręcznie wykonanych elementów. Każdy będzie mógł zabrać swoje dzieło i zawiesić je u siebie w pokoju.

Na zajęcia zapraszamy studentów w wieku 6-12 lat.