Lipiec '18

DUA - Warsztat: TA KE TI NA – Twoje ciało może zagrać wszystko. Warsztat muzyczny z elementami body percussion

2 kwietnia 2016, 10.00 Cena biletu: 35 PLN (w kasie FŁ)

SALA KAMERALNA FŁ,  godz. 10.00-11.15

Nauka gry na instrumencie trwa wiele lat. Ale co, jeśli perkusją jest Twoje własne ciało? Wybijaj rytm nogami, rękoma, słowami oraz w ich najróżniejszych kombinacjach. Po tych zajęciach przekonasz się, że umiesz więcej, niż przypuszczasz!

Warsztat dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Prowadzenie: Małgorzata Kaczmarek - animator kultury i magister teorii muzyki, czyli magister w teorii oraz praktyk w muzyce ;)