Maj '18

DUA - Warsztat: „Solo, duo czy tutti?”

12 maja 2018, 10.00 Kup bilet >Cena biletu: 30 PLN

SALA FŁ,  godz. 10.00-11.15

Prowadzenie: Stella Kaczmarek

Zarówno śpiewać, jak i grać każdy może – samemu, w duecie, w najróżniejszych zespołach, no i oczywiście w orkiestrze. W trakcie warsztatów studenci będą mieli możliwość poznania znanych i mniej znanych składów oraz instrumentów w nich grających. Zajęcia zostaną podzielone na dwie części: pierwsza – część teoretyczna, prezentująca różne konfiguracje zespołów oraz orkiestr, druga – część warsztatowa, będzie miała charakter aktywnej i twórczej pracy grupowej.

Na warsztat zapraszamy studentów w wieku od 6 do 12 lat.

UWAGA!!! Każdy uczestnik i uczestniczka zajęć otrzyma specjalne wydawnictwo Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego, pt.: "Przewodnik po muzyce i filharmonii".