Październik '18

20 października 2018, 10.00 Kup bilet >Bilety: 35 zł

BUDYNEK GŁÓWNY ASP, ul. WOJSKA POLSKIEGO 121

Prowadzenie: Katarzyna Michnowska

W trakcie warsztatów dzieci będą wykonywać samodzielnie zeszyty. Będą mogły wybrać kolor okładki, odpowiedni papier, dodać kolorowe kartki jako strony specjalne. Następnie z pomocą prowadzącego uczestnicy zszyją notatniki. Dzieci będą mogły ozdobić okładki zapoznając się z różnorodnymi technikami zdobienia. Każdy uczestnik wróci do domu z wyjątkowym notesem, w którym przez długi czas będzie mógł przechowywać wspomnienia, notatki, ważne słowa czy zabawne rysunki.

Na zajęcia zapraszamy studentów w wieku 6-12 lat.