Październik '18

DUA - Warsztat: „Pocałuj żabkę w łapkę - wiosna średniowiecza”

9 czerwca 2018, 11.30 Kup bilet >Cena biletu: 30 PLN

SALA FŁ,  godz. 11.30-12.45

Prowadzenie: Anna Krysztofiak

Gdy szlachetny książę pocałował żabkę, ta przemieniła się w królewienkę.Wszystkie dzieci znają tę historię. Opuśćmy zimowe mury średniowiecznego zamczyska i wyjdźmy do wiosennego ogrodu, zwanego w czasach księżniczek "hortus conclusus". Można tam do woli oddawać się dawnym tańcom i poznawać średniowieczne instrumenty muzyczne. A może te warsztaty zainspirują Was aby poczuć wiosenną muzykę budzącej się przyrody na leśnych ścieżkach?

Na warsztat zapraszamy studentów w wieku od 6 do 12 lat.

UWAGA!!! Każdy uczestnik i uczestniczka zajęć otrzyma specjalne wydawnictwo Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego, pt.: "Przewodnik po muzyce i filharmonii".