Październik '18

DUA - Warsztat: “Halo, halo”, jak się rozmawia przez własnoręcznie wykonany telefon?

16 lutego 2019, 10.00 Kup bilet >Bilety: 35 zł

BUDYNEK GŁÓWNY ASP, ul. WOJSKA POLSKIEGO 121

Prowadzenie: Katarzyna Zacharewicz

Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję zbadać artystyczne podejście do współczesnej komunikacji tworząc swój osobisty wirtualny telefon. Sprawdzą jak można bawić się w rozmowy telefoniczne bez użycia sprzętów elektronicznych. Zajęcia będą polegały na stworzeniu, malowaniu i dekorowaniu własnego telefonu z kubeczków plastikowych i sznurków testując różnorodne materiały i techniki. Wykorzystując autorski projektu telefonu-stetoskopu dzieci będą miały okazję do udziału w niepowtarzalnej zabawie w głuchy telefon.

Na zajęcia zapraszamy studentów w wieku 6-12 lat.