Maj '18

DUA - Warsztat: „Eko-fleciki w Bożej Stajence”

16 grudnia 2017, 10.00 Kup bilet >Cena biletu: 30 PLN

SALA FŁ,  godz. 10.00-11.15

Prowadzenie: Anna Krysztofiak

Ten pastorałkowo-pastoralny poranek, pełen ludowych i staropolskich utworów repertuaru bożonarodzeniowego i pastoralnego, ma na celu powrót do naszych korzeni ze szczególnym uwzględnieniem wartości ekologicznych i walorów przyrody naszego regionu. Usłyszymy instrumenty takie jak: klawikord, fujareczki ludowe z drzewa bzu, dudy, lirę korbową, violę da gamba, mazanki oraz gliniane koguciki. W programie wspólna zabawa i powitanie zbliżającego się Bożego Narodzenia.