Listopad '18

DUA - Warsztat: „Daj się nagrać! Tajemnica rejestracji dźwięków”

10 grudnia 2016, 10.00 Cena biletu: 30 PLN (w kasie FŁ)

SALA KAMERALNA FŁ,  godz. 10.00-11.15

Prowadzenie: Jakub Garbacz

Jak nagrywa się muzykę? To pytanie zadają sobie nie tylko zawodowi muzycy, ponieważ to bardzo fascynujące i ciekawe zadanie. Potrzeba do tego dużej ilości sprzętu: mikrofonów, plątaniny kabli, mikserów i komputerów z odpowiednim oprogramowaniem. Ale to nie wystarczy - potrzeba jeszcze wiedzy i doświadczenia. Na spotkaniu w łódzkiej Filharmonii podzieli się nimi Jakub Garbacz - reżyser dźwięku ze studia Ars Sonora w Łodzi. Opowie i pokaże jak przygotować sprzęt, ustawić wykonawców, a także co dalej można zrobić z nagranym dźwiękiem.