Październik '17

DUA - Warsztat: „Body percussion”

28 października 2017, 11.30 Kup bilet >Cena biletu: 30 PLN

SALA FŁ,  godz. 11.30-12.45

Prowadzenie: Małgorzata Kaczmarek

Jak można z siebie zrobić instrument?
Jak grać „na sobie”?
Do czego zdolne są ręce, nogi i całe ciało?
I co to wszystko ma wspólnego z muzyką?

Podczas naszego spotkania okaże się, że ciało jest naturalnym instrumentem muzycznym. Poprzez bezpośrednie doświadczanie rytmów i muzycznych elementów własnym ciałem objawią się pogłębią i wasze umiejętności rytmiczne a produkcja muzyki stanie się tak łatwa, jak nigdy dotąd!

Warsztat poświęcony tematyce body percussion to czysta zabawa. Od prostych schematów rytmicznych doprowadzi nas do złożonych mini-choreografii i performance’u na wysokim poziomie. Okaże się przy okazji, że klaskaniem, tupaniem i głaskaniem osiąga się niebywałe efekty - nie tylko akustyczne. Tego z pewnością wasze ciało jeszcze nie próbowało!