Sierpień '18

DUA - RYTM w Filharmonii - warsztat muzyczny z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych różnych kultur

9 kwietnia 2016, 10.00 Cena biletu: 35 PLN (w kasie FŁ)

SALA KONCERTOWA FŁ,  godz. 10.00-11.15

Rytm jest najbardziej pierwotnym elementem dzieła muzycznego. Można go wystukać i wygrać na każdym instrumencie, nawet najbardziej egzotycznym. Poza tym każdy lubi czasem trochę pohałasować! Poznajmy różne rodzaje bębnów i bębenków z różnych części świata. Stwórzmy i wykonajmy własną kompozycję, a przede wszystkim świetnie się bawmy!

Prowadzenie: Tomasz Ogrodowczyk