Kwiecień '18

DUA - Recyklofonia – warsztat muzyczno-upcyklingowy

9 kwietnia 2016, 11.30 Cena biletu: 35 PLN (w kasie FŁ)

SALA KAMERALNA FŁ,  godz. 11.30-12.45

Podczas warsztatu spróbujemy podejść do muzyki od strony proekologicznej i antykonsumpcyjnej. Przed nami ćwiczenia słuchowe, zabawy z dźwiękiem, interakcja z audio-sferą otoczenia, a przede wszystkim budowa i gra na „śmieciowych” instrumentach. Będzie to też okazja do muzykowania opartego na swobodnej improwizacji i ekspresyjnego doświadczania świata dźwięków.

Warsztat dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Prowadzenie: Suavas Lewy - łódzki działacz dźwiękowy, kompozytor, multiinstrumentalista, społecznik i animator kultury.

Wafelki dobre są - Świetlice Artystyczne from Świetlice Artystyczne on Vimeo.

ZOBACZ GALERIĘ