Wrzesień '18

Andrzej Poniedzielski i Dawid Podsiadło - MY WAY

10 października 2015, 19.00 Ceny biletów: 80 PLN, 70 PLN

Z materiałów organizatora:

Wyjątkowy koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego z udziałem Dawida Podsiadło. W koncercie dużo humoru, inteligentnej satyry, świetna muzyka, piosenki śpiewane solo i w duecie.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego , a także on sam, ze swoistym, urokliwym sposobie bycia na scenie pozwalają na zatrzymanie się w pędzie codzienności i przypomnienie sobie o poezji życia, marzeniach, tęsknotach i miłości.

Dawid Podsiadło - jeden z najciekawszych i najbardziej utalentowanych wykonawców młodego pokolenia. Niezwykły głos i niezwykła inteligencja. Osobowość sceniczna.