Odkrywcy muzyki

Warsztaty Odkrywcy muzyki są przeznaczone dla dzieci w wieku 4-8 lat.
Zajęcia prowadzą doświadczone w pracy z najmłodszymi panie z Polskiego Towarzystwa Carla Orffa. W pracy z dziećmi wykorzystują ideę kształcenia autorstwa niemieckiego kompozytora i pedagoga Carla Orffa, która łączy mowę, śpiew, taniec i grę na prostych instrumentach. W czasie warsztatów rodzice mogą odpocząć w kawiarni. Po przerwie dzieci prezentują świeżo zdobyte umiejętności podczas wyjątkowego koncertu.


Warsztaty podzieliliśmy na dwa bloki. Sprzedaż abonamemtów i biletów na pierwszy z nich rozpoczniemy 28 sierpnia w godzinach pracy kasy biletowej FŁ. Koszt udziału w jednym bloku (dla uczestnika i rodzica), 190 zł, obejmuje bilet na warsztat (w abonamencie 18 zł) i dwa bilety na koncert (uczestnik warsztatów i opiekun: 10 zł od osoby). Bilety na warsztat można nabywać wyłącznie z biletami na koncert.

Od stycznia rozpocznie się sprzedaż warsztatów drugiego bloku. Można jednak zakupić abonament na cały sezon.

Grupy wiekowe: 4-5 lar, 5-6 lat, 7-8 lat. W grupie jest do 50 uczestników.

Koszt koncertów: 10 PLN od osoby, dzieci do lat 3: 5 PLN.

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.