Maj '18

Rabat dla Seniorów na koncert Ulricha Walthera

Zachęcamy wszystkich melomanów posiadających Kartę Seniora Województwa Łódzkiego do zakupu biletów na recital organowy Ulricha Walthera (20 marca 2018, g. 19.00) z rabatem 40%.

Ulrich Walther, znakomity niemiecki artysta (ur. 1980), nazywany „królem  organów”. Uczeń m.in. Ludgera Lohmana, Willibalda Belzera, Lorenza Ghielmiego, Daniela Rotha, Hansa-Oli Ericcsona, Davida Sangera, Jona Laukvika. Wielokrotnie nagradzany na konkursach i festiwalach. Od 2008 r. wykłada grę na organach, improwizację i basso continuo. Dużo koncertuje i nagrywa, zarejestrował m.in. utwory Bacha w transkrypcji Maxa Regera na historycznych organach Sauera w katedrze w Bremie.

więcej o wydarzeniu...

Dla dzieci