Kwiecień '18

Przesłuchania do Chóru FŁ

Filharmonia Łódzka poszukuje osób, które będą doangażowywane do konkretnych projektów koncertowych. Oferujemy współpracę wszystkim głosom (sopran, alt, tenor, bas). Przesłuchania odbędą się 17 listopada 2016 r. Ich plan przesłuchań zostanie przedstawiony 14 listopada.
Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny należy przesłać pod adresem e.truszkowska@filharmonia.lodz.pl do 7 listopada 2016 r. wraz z nutami wybranej arii i pieśni.

Program przesłuchania:
1. Aria barokowa
2. Pieśń romantyczna (polska lub obca)
3. Jedna z wybranych fug chóralnych:
    W.A. Mozart – Kyrie z „Requiem” d-moll
    J.F. Händel – „For unto us a Child is born” z oratorium „Mesjasz”
    J.F. Händel – „He trusted in God” z oratorium „Mesjasz”
4. Czytanie nut a'vista.

Filharmonia zapewnia akompaniatora osobom, które zgłoszą taką potrzebę na piśmie i dostarczą nuty w nieprzekraczalnym terminie 7 listopada 2016 r. Nie zapewniamy próby z akompaniatorem.

Filharmonia zapewnia salę do rozśpiewania osobom, które zgłoszą taką potrzebę.

Filharmonia nie zwraca kosztów podróży, nie zapewnia noclegów. Wszelkie koszty związane z uczestnictwem w przesłuchaniach pokrywają zainteresowani.

Dla dzieci
Imprezy impresyjne