Maj '18

Zobacz cały kalendarz >
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji

Poszukiwani wykonawcy

Poszukujemy osób pełnoletnich, chętnych do wykonania najnowszego utworu łódzkiego kompozytora Artura Zagajewskiego.

Kompozycja „La città futurista” powstała z okazji stulecia Orkiestry Filharmonii Łódzkiej. W jej wykonaniu – oprócz orkiestry – weźmie udział także 16 wykonawców-amatorów. Wykonawcy nie muszą grać na żadnym instrumencie ani nawet znać nut – podstawą jest otwartość na brzmieniowe eksperymenty oraz wrażliwość artystyczna. Będzie trzeba uczestniczyć w pięciu styczniowych próbach oraz, oczywiście, wykonać utwór podczas koncertu, który odbędzie się 20 lutego 2015 r. w Filharmonii Łódzkiej.

Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres milena.ostrowska@filharmonia.lodz.pl, w zgłoszeniu musi znaleźć się imię i nazwisko, telefon oraz adres mailowy. Ostateczny termin wysyłania zgłoszeń upływa 16 stycznia 2015 r. Jeśli zgłosi się więcej osób niż zakłada projekt, wykonawców wylosujemy.

Q
Archiwum koncertoweArchiwum Informacji
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci
Imprezy impresyjne
Kolory Polski

Strona internetowa Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina zrealizowana w ramach projektu „FŁ100. Stuletnia i nowoczesna Filharmonia Łódzka marką regionalną” współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.