Sierpień '18

Krzysztof Urbaniak nagrodzony

Krzysztof Urbaniak, artysta-rezydent Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina, otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w kategorii „Osobowość” za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz kultury.
Serdecznie gratulujemy!

Krzysztof Urbaniak jest nie tylko jednym z najbardziej utytułowanych europejskich organistów młodego pokolenia oraz cenionym wykładowcą akademickim, ale także jednym z konsultantów projektu budowy unikatowych organów barokowych i romantycznych w Filharmonii Łódzkiej.
Miał ogromny wkład merytoryczny w całym etapie planowania i realizowania inwestycji organowej, a jego pasja jest zaraźliwa, co z pewnością przyznają ci, którzy mieli okazję posłuchać jego opowieści o organach w mediach oraz na spotkaniach z okazji stulecia naszej Orkiestry.

Dla dzieci
Imprezy impresyjne