Sierpień '18

Inauguracja Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego

5 marca zainauguruje swoją działalność Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny. DUA jest projektem realizowanym wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi. Działalność DUA rozpoczniemy wykładem: W ogniu muzyki – wykład ilustrowany dźwiękiem oraz koncertem Orkiestry Dętej OSP z Wieruszowa.

Łódzcy artyści i performerzy zarażają swoją pasją, odkrywają tajniki pracy orkiestry, eksperymentują z różnorodnymi technikami plastycznymi i zdradzają wiele ciekawostek z różnych dziedzin sztuki. Spotkania mają charakter interaktywny, warsztatowy.

Więcej na: filharmonia.lodz.pl/pl/DUA

Dla dzieci