Wrzesień '18

Filharmonia Łódzka poszukuje pracownika na stanowisko: kierowca-pracownik gospodarczy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze całego etatu

Zakres obowiązków:

• wykonywanie zleconych zadań w zakresie przewozu osób, materiałów i sprzętu
  • codzienna obsługa, konserwacja i drobne naprawy przydzielonego pojazdu (m. in. sezonowa zmiana ogumienia)
  • przestrzeganie i stosowanie instrukcji producenta pojazdu
  • natychmiastowe zgłaszanie wszelkich uszkodzeń i konieczności przeprowadzania napraw wykraczających poza zakres obsługi codziennej
  • wykonywanie czynności poleconych przez przełożonych, niezbędnych do utrzymania w czystości i porządku obiektu filharmonii, wykonywanie drobnych napraw
  • dbanie o należyty stan powierzonych urządzeń, narzędzi i sprzętu.
  • wykonywanie innych prac nie wymienionych wyżej, poleconych przez przełożonych

Aplikacje należy składać do kierownika sekcji administracyjno-gospodarczej (pokój 423) w budynku Filharmonii Łódzkiej przy ul. Narutowicza 20/22 do dnia 16 grudnia 2016 rok.

Dla dzieci
Imprezy impresyjne