Kwiecień '18

Electronic Sound - wernisaż wystawy

11 listopada o g. 18.00 w foyer przy Sali Kameralnej odbędzie się wernisaż wystawy indywidualnej prof. Rafała Sobiczewskiego.
Prace będzie można oglądać do 11 grudnia w godzinach 10.00-19.00.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Rafał Sobiczewski urodził się w 1970 roku w Łodzi. Malarz, profesor nadzwyczajny łódzkiej ASP. Prowadzi Pracownię Intermedialnych Działań na Płaszczyźnie na Wydziale Sztuk Wizualnych ASP w Łodzi. Uczestnik wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. W latach 2011-2015 pełnił funkcję prezesa w Stowarzyszeniu Kultura Aktywna. Kurator wystaw, twórca projektów artystycznych.

Dla dzieci
Imprezy impresyjne